Telefon

+420 604 678 257

email

holusova.d@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 8-20 dle předchozího objednání

Klasická manikúra

Ruce a jejich gesta jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností, které provádíme, jsou neustále zapotřebí, proto je péče o Vaše ruce zcela nezbytná.

Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují.

K manikúře používám pouze výrobky značky CUCCIO Naturalé – zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Tento komplexní systém péče o ruce, nohy a tělo byl vyvinut v Toskánském regionu slunné Itálie a stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky, její hydrataci a elasticitu. Snoubí se zde mnohaleté zkušenosti italských žen a nejprogresivnější technologie, které představují novou alternativu péče o pokožku nejenom vašich rukou, ale celého těla.

Japonská manikúra P-Shine

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty apod.

Obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5.

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Gel-lak

Nalakovaný nehet touto metodou vydrží 2-3 týdny, jeho povrch je hladký a celiství jako u modelovaných nehtů

Vrstva se vytvrzuje v lampě 2-3 minuty

aplikace gel-laku se základní manikúrou trvá cca 45 minut